طراحی سایت نیز مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به تبلیغات دارد. همه ما اهمیت تبلیغ و تبلیغ نویسی رو در کسب و کارها میدونیم. اطراف ما پر از تبلیغاته ولی ما به اکثر اون ها بی توجه ایم. واقعا چند درصد از این تبلیغات دیده می شن و چرا؟ برای نوشتن یک تبلیغ تاثیرگذار نیاز به رعایت اصولی داریم.

خداوند ما رو طوری آفریده که در شرایط عادی برای مصرف انژی کمتر، سطحی ترین توجه و در شرایط خطر، بیشترین توجه رو به اطراف داشته باشیم. بنابراین اکثر این تبلیغات توسط مغز ما فیلتر می شن و اصلا بهشون توجهی نمی کنیم و نکته جذاب اینه که شما می تونید مغز رو وادار به توجه کنید. اینکه چطور در تبلیغات کاری کنیم که مغز، از توجه سطحی به توجه عمقی بره، اصلی ترین تکنیک تبلیغ نویسی هست. در واقع یک تبلیغ خوب باید ویژگی هایی داشته باشه که این اتفاق رو رقم بزنه.

  • اولین معیار اینه که سعی کنید مشکل رو مطرح کنید. مطمئنا محصول شما یک مشکل رو از مشتری حل میکنه، پس در طراحی عنوان تبلیغ، مشکل رو مطرح کنید.
  • دمین معیار اینه که اغلب افراد خرید رو بر مبنای احساس انجام میدن، پس یک جمله احساسی مربوط به تبلیغ خودتون رو در تبلیغ بیارید.
  • و سومین نکته اینه که سعی کنید ببینده ی تبلیغ رو از محصول مطمئن کنید.
  • در آخر هم سعی کنید همراه تبلیغتون یک چیز رایگان ارائه بدید.

برای اینکه مسئله خوب براتون روشن شه به مثال تبلیغ راه اندازی فروشگاه اینترنتی توجه کنید
در بیان مشکل از این جمله استفاده کردیم، صدای نابودی کسب و کارهای سنتی رو می شنوی؟ این عنوان چون حالت اخطار داره مغز رو از توجه سطحی به توجه عمقی می بره.
جمله احساسی رو اینطور در تبلیغ آوردیم، شاید فاصله شما با فروش میلیونی، تنها راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی باشد.
برای اطمینان مشتری از محصول، دمو فروشگاه ساز رو در اینترنت قرار دادیم. همچنین این فروشگاه ساز رو به ثبت جهانی رسوندیم. ارائه مشاوره رایگان و خدمات پشتیبانی نیز از عوامل تاثیر گذار در جلب اعتماد مشتریان است.
برای مورد چهارم و ارائه محصول رایگان، این فروشگاه ساز رو به صورت رایگان و کدباز در اختیار همه قرار دادیم. در واقع هر کسی می تونه با این نرم افزار یک فروشگاه اینترنتی با امکاناتی کم نظیر رو راه اندازی کنه.
اگر شما هم قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی رو دارید می تونید به منوی فروشگاه اینترنتی همین سایت مراجعه کرده و با مشاهده فیلم آموزشی با چگونگی نصب و همچنین امکانات اون آشنا بشید.

 

آخرین نمونه کارها
فروشگاه اینترنتی جام هنر

فروشگاه اینترنتی جام هنر

آگاهی ما از متدهای طراحی یک وبسایت فروشگاهی و همچنین آشنایی با تمامی جنبه ها و چالش های کسب و کار آنلاین....

نمونه کار
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای شیوه ای از بازاریابی است که در آن شرکت به اعضایش حق کمیسیون می‌دهد تا افراد جدید را وارد کنند...

نمونه کار
طراحی سایت روزنامه پاسارگاد

طراحی سایت روزنامه پاسارگاد

با بررسی وب سایت های روزنامه مطرح، سعی بر آن کرده ایم که سایتی در خور شان نشریه ی محترم پاسارگاد طراحی کنم.

نمونه کار